2014-11-05
XI Przegląd Piosenki Przedszkolnej „Jesień nie musi być smutna”

5 listopada dziewczynki z grupy „Bajkowe Skrzaty” wzięły udział w XI Przeglądzie Piosenki Jesiennej „Jesień nie musi być smutna” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 3 w Jaśle, który odbył się w Jasielskim Domu Kultury. Celem przeglądu było zintegrowanie środowiska przedszkolnego oraz kształtowanie wrażliwości na piękno przyrody poprzez wspólne śpiewanie piosenek o tematyce jesiennej.Zespół reprezentujący nasze przedszkole w składzie: Jagoda Dobrowolska, Wiktoria Balwierz, Julia Szostak, Natalia Wojerz, Maja Gierlicka, Martyna Małecka oraz Emilia Praszek przedstawił inscenizacje piosenki „Jesienna dyskoteka”.Do występu dziewczynki przygotowały wychowawczynie Urszula Czerniki i Anna Zielińska.Małe artystki bardzo przeżywały całe wydarzenie bowiem dla większości z nich był to pierwszy występ na wielkiej scenie przed tak licznie zgromadzoną publicznością. Dziewczynki wykazały się nie lada zdolnościami wokalnymi i tanecznymi.Odważnie zaprezentowały swoją grupę za co otrzymały ogromne brawa!Przegląd był także okazją do przeprowadzenia akcji charytatywnej „Dzieci dzieciom”, poprzez którą przedszkolaki włączyły się w akcję mikołajową organizowaną przez jasielski oddział Caritas Polska.Na zakończenie wszyscy występujący zostali obdarowani prezentami.Imprezie towarzyszyła miła i serdeczna atmosfera.