2014-11-25
W Krainie Pluszowego Misia

„Pokochaj Pluszowego Misia,
On przyjacielem dzieci jest!
Dorotka, Adaś i Justysia
Wesoło wszyscy bawią się!

Pluszowy Miś to najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu. Towarzysz radości i smutków. Aby uczcić ten wyjątkowy dzień 25 listopada do przedszkola przybyły dzieci ze swoimi pluszakami. Obchodziliśmy ten dzień bardzo hucznie. Nie zabrakło dobrego humoru i wspaniałej zabawy. Dzieci uczestniczyły w konkursach, zgadywankach, pląsach. Opowiadały o swoich maskotkach, słuchały czytanych przez nauczycielki fragmentów książek o niedźwiadkach, nauczyły się wiersza o misiu oraz tańczyły z misiami w rytm piosenki „Pokochaj pluszowego misia". Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i radości. Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.