2015-06-16
XIV Festiwal Piosenki Przedszkolnej „Moja ulubiona Piosenka”

16 czerwca w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Gliniku Polskim odbył się XIV Gminny Festiwal Piosenki Przedszkolnej pt. „Moja ulubiona Piosenka”, w którym uczestniczyły dzieci z naszego przedszkola. Zespół w składzie: Martynka Małecka, Gosia Jarecka, Maja Gierlicka, Julia Szostak, Kornelka Grzywacz i Mateuszek Obłój brawurowo zaprezentował inscenizację ruchową do piosenki Maryli Rodowicz „Kolorowe jarmarki”. Młodzi artyści porwali całą publiczność do wspólnej zabawy. Na zakończenie wszyscy zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody oraz uczestniczyli we wspólnym poczęstunku. Dziękujemy Organizatorom za zaproszenie oraz serdeczne przyjęcie.

.