2015-12-08
Magia lotnictwa-zajęcia warsztatowe z lotnictwa

7 grudnia odbyły się w naszym przedszkolu zajęcia warsztatowe pt. „Magia Lotnictwa”, które miały na celu pobudzenie wyobraźni przedszkolaków, a ponadto wprowadziły najmłodszych w świat zyki, chemii i geograi. Spotkanie przybrało charakter kreatywnej zabawy z wykorzystaniem eksponatów naukowych i ciekawych doświadczeń fizycznych oraz chemicznych. Po wysłuchaniu krótkiego wykładu opartego o prezentację multimedialną dzieci brały udział w zajęciach grupowych, miały okazję zbudować swój pierwszy samolot! Udział w tych niecodziennych zajęciach z pewnością przyczynił się do ogólnego rozwoju dzieci, umożliwił aktywne poznawanie świata zgodnie z jego potrzebami i zainteresowaniami.