2015-12-18
Zajęcia otwarte w naszym przedszkolu

Zajęcia otwarte zawsze wzbudzają wiele pozytywnych emocji wśród Rodziców, ponieważ uczestnicząc w nich mogą oni poznać charakter pracy wychowawczo – dydaktycznej z dziećmi, dowiedzieć się ile wymaga wysiłku, umiejętności, wiedzy i przygotowań.Zajęcia tego typu realizowane są w ramach planu współpracy przedszkola z Rodzicami i umożliwiają Rodzicom poznanie sposobów pracy nauczycieli z dziećmi, relacji pomiędzy nauczycielami, a dziećmi oraz dokonanie obserwacji zachowania dziecka na tle grupy. Takie zajęcia pozwalają również na śledzenie postępów własnego dziecka w zakresie osiąganych kompetencji fizycznych, umysłowych czy społecznych. W czasie zajęć otwartych nauczyciele proszą Rodziców o czynny w nich udział. Dzięki temu Rodzice bawiąc się ze swoimi dziećmi stają się aktywnymi uczestnikami procesu edukacyjnego. Serdecznie dziękujemy za liczne uczestnictwo w Zajęciach otwartych, które odbyły się w dniach: 9.12 w grupie III LEŚNE DUSZKI, 11.12 w grupie II BAJKOWE SKRZATY i 17.12 w grupie I WESOŁE SMYKI.Najgorętsze podziękowania należą się oczywiście wszystkim dzieciom! Rodzicom i Opiekunom jesteśmy wdzięczni za poświęcenie swojego czasu. Jesteśmy przekonani, że takie spotkania mają głęboki sens, służą nam wszystkim i pozwalają na realizację wszystkich założonych przez nas celów.