2017-03-22
WITAJ, PANI WIOSNO!!!

22 marca do naszego przedszkola zawitał niezwykły gość - Pani Wiosna. Na początku spotkania Kolorowa Pani w ramach kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” przeczytała najmłodszym wiersz Jana Brzechwy pt. „Przyjście wiosny”. Następnie dzieci zaprezentowały miłemu gościowi " zielone" piosenki a ich popisy miały charakter zespołowy i połączone były ze wspaniałą zabawą. W kolejnej części spotkania wspólnie z Wiosną przedszkolaki rozwiązywały zielone zagadki oraz uczestniczyły w wiosennych konkursach i zabawach ruchowych. Na koniec Pani Wiosna zaprosiła wszystkich do wiosennego tańca. Wspólna zabawa była świetną okazją do zintegrowania środowiska przedszkolnego oraz promowania treści ekologicznych i zdrowotnych. Wszędzie pachniało Wiosną i było bardzo wesoło!