2017-06-17
OSIEDLOWY DZIEŃ DZIECKA

W środę 31 maja na terenie placu zabaw przy ulicy Kochanowskiego odbył się Osiedlowy Dzień Dziecka. Organizatorem spotkania była Spółdzielnia Mieszkaniowa Pax-Naftobudowa wspólnie z Bajkowym Prywatnym Przedszkolem w Jaśle. Na początku w ramach kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” Prezes Zarządu pan Artur Gomułka przeczytał najmłodszym wiersze Juliana Tuwima, następnie w wir zabawy zaprosiły najmłodszych animatorki. Nie zabrakło tańców, konkursów z nagrodami, malowania twarzy oraz licznych zabaw sprawnościowych. Dużą atrakcją dla milusińskich była wizyta strażaków, przez chwile każdy mógł poczuć się jak prawdziwy strażak przymierzając hełm lub wsiadając do wozu strażackiego. Zabawa była bardzo udana, o czym świadczyły zadowolone i uśmiechnięte twarze dzieci, ich rodziców, nauczycieli i organizatorów.