2017-06-24
BOHATER TYGODNIA MARTYNKA

19 czerwca rozpoczął się tydzień ostatniego już w tym roku szkolnym Bohatera, była to Martynka. Nasza Bohaterka przynosiła do przedszkola swoje ulubione zabawki oraz książeczki. Zawsze z chęcią dzieliła się z wszystkimi dziećmi, była bardzo koleżeńska i wzorowo się sprawowała! Mama Martynki pani Gosia podczas wizyty opowiedziała nam o naszej Bohaterce, wspólnie pooglądaliśmy zdjęcia oraz pamiątki rodzinne. Następnie w ramach kampanii "Cała Polska czyta dzieciom", przeczytała najmłodszym urodzinowe opowiadanie z książeczki autorstwa Dominiki Słomińskiej pt. „Kostaka i Bruno bajki wychowajki”.Miłą niespodzianką dla wszystkich przedszkolaków był ciekawy pokaz jogi. Pani Gosia w towarzystwie Martynki zaprosiła najmłodszych do ćwiczeń. Było bardzo wesoło i zdrowo! W czwartek 22 czerwca Martynka otrzymała dyplom Bohatera Tygodnia oraz pluszowego misia. Bardzo dziękujemy Rodzicom Martynki za aktywne włączenie się w realizację naszej inicjatywy!