2017-10-18
Teatr Eden – „Prawdziwy Skarb”

16 października gościliśmy w naszym przedszkolu Teatr Eden z przedstawieniem „Prawdziwy Skarb”. To piękna opowieść o synu, który wyrusza z domu z pełną sakiewką pieniędzy, aby znaleźć i pomnożyć bogactwo. Wyrusza, żeby poszukać prawdziwego skarbu. Niestety roztrwonił cały swój majątek i głodny, w łachmanach wraca do ojca, a On go przyjmuje, tłumacząc i ukazując, iż największy skarb to RODZINA i miłość przebaczająca. Poprzez takie przedstawienia dzieci nabierają właściwego spojrzenia na prawdziwe wartości, uczą się także teatru, sztuki i umiejętności oglądania scen. Spektakle w wykonaniu Teatru Eden są wyjątkowe – bawią, uczą i co ważne pokazują ponadczasowe wartości! Już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania!