2017-12-09
Wizyta św. Mikołaja

„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają
Wszystkie dzieci na Niego czekają.
Moc prezentów każdemu przyniesie,
Każe dziecko z prezentów się cieszy….”

6 grudnia w naszym przedszkolu pojawił się długo oczekiwany gość - św. Mikołaj. Najpierw było słychać dzwoneczki pomocników – reniferów, potem donośne „hou, hou, hou” i pojawił się on – nasz ukochany św. Mikołaj! Przywiózł, jak każe zwyczaj, wór pełen prezentów i chodził od grupy do grupy spotykając się z grzecznymi przedszkolakami. Gość z Dalekiej Północy wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach przedszkolaków, z radością przeczytał najmłodszym świąteczne opowiadanie w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Podczas spotkania Mikołaj życzył wszystkim dzieciom oraz pracownikom przedszkola zdrowych i radych świąt Bożego Narodzenia. Obiecał, że powróci do nas za rok!