2018-02-06
ZIMOWE ZABAWY-zajęcia otwarte w grupie Wesołe Smyki

29 stycznia w grupie I „Wesołe Smyki” odbyły się zajęcia otwarte dla Rodziców. Przedszkolaki z niecierpliwością oczekiwały wizyty rodziców, a podczas zajęć każdy starał się zaprezentować jak najlepiej. Rodzice, którzy w tym dniu dysponowali wolnym czasem wzięli udział w zajęciach. Mieli okazję zobaczyć swoje dziecko w czasie zajęć organizowanych przez nauczyciela, podczas wspólnej zabawy z rówieśnikami, a przede wszystkim pobawić się ze swoimi pociechami. Tematem przewodnim były zimowe zabawy. Dzieci miały do wykonania przeróżne zadania, zaczynając od zaczarowanego worka, tańca z rekwizytami, wspólnych zgadywanek kalambury i zabaw ruchowych kończąc na wspólnej zimowej pracy plastycznej na sztalugach. Dzieci oraz rodzice chętnie i aktywnie uczestniczyły w proponowanych formach działalności, dając wyraz swojemu zainteresowaniu i zaangażowaniu w działanie. Po spotkaniu zostały już tylko miłe wspomnienia, przepiękna wystawa prac w sali „Wesołe Smyki” oraz fotografie upamiętniające to ważne wydarzenie. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za przybycie i mile spędzony czas.

Alicja Kwilosz