2018-03-04
Konkurs Językowo – Artystyczny o tematyce ekologicznej

23 lutego w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Jaśle odbyła się pierwsza edycja Powiatowego Konkursu Językowo-Artystycznego dla przedszkolaków o tematyce ekologicznej ECO STARS.Konkurs polegał na wykonaniu dowolnego utworu w języku angielskim o tematyce ekologicznej. Uczestnicy mogli dodatkowo przygotować pracę plastyczną, nawiązującą do treści wykonywanego utworu.Naszą placówkę reprezentowali: Amelia Michalska z wierszem Im going out play oraz Emilia Pytlowany i Juliusz Wolnik z piosenką Weather Song.Młodzi wykonawcy wykazali się wspaniałymi zdolnościami jezykowymi i muzycznym, zachwycili doborem strojów, choreografią, a także troską o środowisko naturalne.Komisja konkursowa przyznała naszym artystom wyróżnienie.Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Gratulujemy małym artystom!