2018-03-17
Muzyczna uczta w Państwowej Szkole Muzycznej w Jaśle

7 marca przedszkolaki z najstarszych grup wybrały się na wycieczkę do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Jaśle. Przedszkolaki wysłuchały występów swoich rówieśników, grających niemal na wszystkich instrumentach. W audycjach edukacyjnych, zabrzmiały miniatury klasyczne, utwory taneczne, muzyka filmowa, melodie z bajek oraz muzyczne opowieści zawarte w formie radosnych i odrobinę humorystycznych piosenek. Na scenie wystąpili soliści, zespoły kameralne i wokalne, połączone chóry Państwowej i Prywatnej Szkoły Muzycznej oraz orkiestra smyczkowa Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia i Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jaśle. Koncert dostarczył dzieciom wiele pozytywnych emocji. Dziękujemy nauczycielom i uczniom szkoły za zaproszenie oraz miło spędzony czas.