2 października w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Uroczystość rozpoczęliśmy od głośnego czytania! Pani Ala mama Amelki i Mai przeczytała najmłodszym wiersz P.Okrój pt. „Dzień Chłopaka”. Kolejna część spotkania upłynęła w pogodnej atmosferze. Wszyscy radośnie się bawili podczas muzycznych zabaw, a także brali udział w ciekawych konkurencjach. Dziewczynki jako asystentki chłopców mogły ich ogolić z bitej śmietany, pomóc przebierać groch czy tańczyć z balonami. Z racji święta, wszyscy chłopcy byli dzisiaj wyróżnieni, dziewczynki złożyły kolegom najlepsze życzenia wręczając medale i dyplomy „Super Chłopaka”. Bez wątpienia był to dzień pełen wrażeń!

AK