2015-06-16
VIII Integracyjne Warsztaty Plastyczno- Techniczne „Poznajmy się”

16 czerwca dzieci z grupy I „Wesołe Smyki ” wzięły udział w plenerowych VIII Warsztatach Plastyczno-Technicznych pod hasłem „Poznajmy się” , których organizatorem był Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Jaśle. Głównym celem imprezy była integracja społeczna, rozwijanie wyobraźni i pomysłowości oraz zaistnienie niepełnosprawnej społeczności w jasielskim środowisku kulturalnym. Przedsięwzięcie odbyło się w jasielskim parku przy Glorietce. Nasze przedszkole wylosowało temat, „Co w trawie piszczy”. Z dostępnych materiałów dzieci przy pomocy opiekunów wykonały wspólną pracę. Podczas spotkania dla dzieci było przygotowane wiele innych atrakcji, przedszkolaki mogły potańczyć do muzyki, kolorować ilustracje, rysować kredą na betonie i wziąć udział w zgadywankach. Oprócz wesołej zabawy dla naszych najmłodszych była to niezwykła lekcja tolerancji.