2016-03-12
Emocje, świetna zabawa, rywalizacja, przyjemność... czyli Turniej Gier Edukacyjnych w naszym przedszkolu!

11 marca w naszym przedszkolu zorganizowany został „Turniej Gier Edukacyjnych”. Głównym celem tego przedsięwzięcia było: popularyzacja gier edukacyjnych wśród dzieci oraz stworzenie atmosfery zdrowej rywalizacji i współzawodnictwa. Imprezę rozpoczęła pani wicedyrektor Lidia Jarecka, życząc wszystkim wspaniałej zabawy oraz promując  głośne czytanie, przeczytała najmłodszym wiersz pt. „Elementarz sportowy”. Przedszkolaki podczas turnieju tętniły dobrym humorem i z wielką ochotą brały udział we wszystkich proponowanych konkurencjach. Panowała świetna atmosfera w duchu zdrowej rywalizacji, emocje, jakie nam towarzyszyły były bardzo duże. Taki turniej to również okazja do budowania w dzieciach umiejętności wygrywania i radzenia sobie z porażkami. W nagrodę za udział w turnieju każdy z zawodników otrzymał dyplom oraz słodki upominek.