2016-07-16
Wakacyjny turniej sportowy

Każde dziecko o tym wie-
Chcesz być zdrowy – RUSZAJ SIĘ!

7 lipca w naszym przedszkolu w ramach realizowanego programu Akademii Zdrowego Przedszkolaka odbył się „Wakacyjny turniej sportowy”. Celem turnieju było rozwijanie sprawności fizycznej dzieci, tworzenie atmosfery współpracy i współdziałania w zespole, propagowanie zdrowego stylu życia oraz integracja dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych. Dzieci brały udział w wielu konkurencjach sportowych m.in. "Bieg z przeplataniem", "Rzut woreczkiem", "Bieg z piłką", "Tor przeszkód”.Turniej przebiegał w miłej, radosnej atmosferze. Dzieci świetnie się bawiły, poznając przy tym ducha zdrowej rywalizacji. Oczywiście Wszyscy zostali zwycięzcami! Serdecznie gratulujemy małym sportowcom!