2016-10-20
Dzień Poczty Polskiej

W środę 19 października  obchodziliśmy Dzień Poczty Polskiej z tej okazji do naszego przedszkola została zaproszona Pani Listonoszka, która opowiedziała wszystkim, na czym polega jej praca. Dzieci mogły obejrzeć jak wygląda pocztowy mundur oraz logo poczty. Każdy przedszkolak miał możliwość wrzucenia do czerwonej skrzynki przygotowanego wcześniej listu do św. Mikołaja. W ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” nasz gość przeczytał przedszkolakom bajeczkę Mariusza Niemyckiego pt. „Listonosz kot”. Na zakończenie dzieci podziękowały Pani Listonoszce za miłe i ciekawe spotkanie, życząc jednocześnie wszystkim listonoszom, aby każdy dzień był słoneczny, ludzie życzliwi, torby lekkie a wszystkie listy, telegramy, paczki, łatwe do dostarczenia i prawidłowo zaadresowane.