2016-12-03
BOHATER TYGODNIA-LENKA

21 listopada rozpoczął się tydzień kolejnego Bohatera, tym razem była to Lenka. Nasza Bohaterka przynosiła do przedszkola swoje ulubione zabawki oraz książeczki. Zawsze z chęcią dzieliła się z wszystkimi dziećmi, była bardzo koleżeńska i wzorowo się sprawowała! Mama Lenki, pani Sabinka, podczas wizyty opowiedziała o naszej Bohaterce, wspólnie pooglądaliśmy zdjęcia, rodzinne pamiątki ,następnie w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" przeczytała najmłodszym opowiadanie o idealnym letnim dniu Olafa z wielkiej kolekcji bajek o Annie i Elsie. W piątek 25 listopada Lenka otrzymał dyplom Bohatera Tygodnia oraz słodki upominek. Bardzo dziękujemy Rodzicom Lenki za aktywne włączenie się w realizację naszej inicjatywy! Kolejnym Bohaterem Tygodnia w wyniku losowania będzie Amelka!