2017-01-13
BOHATER TYGODNIA-OLCIA

9 stycznia rozpoczął się tydzień kolejnego Bohatera, tym razem była to Olcia. Nasza Bohaterka przynosiła do przedszkola swoje ulubione zabawki oraz książeczki. Zawsze z chęcią dzieliła się z wszystkimi dziećmi, była bardzo koleżeńska i wzorowo się sprawowała! Tatuś Oli, pan Daniel, podczas wizyty opowiedział o naszej Bohaterce, wspólnie pooglądaliśmy zdjęcia, fantastyczny film, obrazujący naszą Bohaterkę oraz jej szalone zamiłowanie do narciarstwa- wszyscy byliśmy pod wrażeniem! Następnie w ramach kampanii "Cała Polska czyta dzieciom" przeczytał najmłodszym opowiadanie o pierwszym balu Angeliny. W piątek 13 styczna Ola otrzymała dyplom Bohatera Tygodnia oraz słodki upominek. Bardzo dziękujemy Rodzicom Oli za aktywne włączenie się w realizację naszej inicjatywy! Kolejnym Bohaterem Tygodnia w wyniku losowania będzie Zuzia Danisz!