2017-02-18
BOHATER TYGODNIA-ZUZIA SARNA

13 lutego rozpoczął się tydzień kolejnego Bohatera, tym razem była to Zuzia Sarna. Nasza Bohaterka przynosiła do przedszkola swoje ulubione zabawki oraz książeczki. Zawsze z chęcią dzieliła się z wszystkimi dziećmi, była bardzo koleżeńska i wzorowo się sprawowała! Mama Zuzia, pani Ania podczas wizyty opowiedziała nam o naszej Bohaterce, wspólnie pooglądaliśmy zdjęcia oraz filmik specjalnie przygotowany na tę okazję. Następnie w ramach kampanii "Cała Polska czyta dzieciom", pani Ania przeczytała najmłodszym ulubione przez wszystkie dzieci wiersze Jana Brzechwy. W piątek 17 lutego Zuzia otrzymała dyplom Bohatera Tygodnia oraz słodki upominek. Bardzo dziękujemy Rodzicom Zuzi za aktywne włączenie się w realizację naszej inicjatywy! Kolejnym Bohaterem Tygodnia w wyniku losowania będzie Wiktorka!