2017-02-26
BOHATER TYGODNIA-WIKTORKA

20 lutego rozpoczął się tydzień kolejnego Bohatera, tym razem była to Wiktorka. Nasza Bohaterka przynosiła do przedszkola swoje ulubione zabawki oraz książeczki. Zawsze z chęcią dzieliła się z wszystkimi dziećmi, była bardzo koleżeńska i wzorowo się sprawowała! Mama Wiktorki, pani Monika podczas wizyty opowiedziała nam o naszej Bohaterce, wspólnie pooglądaliśmy zdjęcia, pamiątki rodzinne oraz filmik specjalnie przygotowany na tę okazję. Następnie w ramach kampanii "Cała Polska czyta dzieciom" , pani Monika przeczytała najmłodszym pełen humoru wiersz Jana Brzechwy pt. „Hipopotam”. W piątek 24 lutego Wiktorka otrzymała dyplom Bohatera Tygodnia oraz słodki upominek. Bardzo dziękujemy Rodzicom Wiktorki za aktywne włączenie się w realizację naszej inicjatywy! Kolejnym Bohaterem Tygodnia w wyniku losowania będzie Filip Kmiecik !