2017-03-04
KONCERT ŻYCZEŃ DLA BABCI I DZIADKA!

Święto Babci i Dziadka już od wielu lat wpisane jest w kalendarz uroczystości przedszkolnych w naszej placówce. Jest to niezwykły dzień, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Kochanych Dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Tak też było w tym roku. 21 lutego w pięknej scenerii na deskach Jasielskiego Domu Kultury dzieci z naszego przedszkola zaprosiły swoich Dziadków na Koncert Życzeń pt. „Piosenką przypomnimy Wam” połączony z Ogólnopolską Kampanią Społeczną „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Na początku Dziadkowie naszych przedszkolaków pani Danuta Czechowicz i pan Tadeusz Winiarski przeczytali najmłodszym wiersze Wandy Chotomskiej pt. „Kwiaty dla Dziadka” oraz „ U babci jest słodko”. Była to znakomita okazja do promowania głośnego czytania. Podczas Koncertu Dziadkowie przypomnieli sobie muzykę, która przeniosła ich w lata młodości. Poczuli się jak „Dwudziestolatki”, nie musieli „Liczyć godzin i lat” i znowu powrócili na „Niezapomniane Prywatki”! Program artystyczny, jaki zaprezentowały przedszkolaki pokazał naszym gościom ile talentów mają ich wnuczęta. Wzruszająca impreza wycisnęła niejedną łzę szczęścia w oczach przejętych Seniorów, bo przecież to właśnie Oni kochają i rozpieszczają swoje wnuki najbardziej na świecie! Po występie dzieci złożyły Kochanym Dziadkom życzenia. Był to wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Seniorów ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za tak liczne przybycie i jeszcze raz wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Zapraszamy do Galerii zdjęć !