2017-07-19
Wakacyjna wycieczka do Mini ZOO

18 lipca przedszkolaki uczestniczyły w wakacyjnych zajęciach edukacyjnych w MINI-ZOO w ramach „Zielonych godzin” w Markecie Majster w Gorlicach. Dzieci oglądały ptaki, gady, płazy i ryby. Zostały zapoznane ze sposobem ich żywienia oraz środowiskiem naturalnym, w jakim żyją. Najfajniejszą frajdą podczas zajęć było to, że niektóre zwierzaki można było dotknąć i pogłaskać! Dla przedszkolaków było to radosne wydarzenie oraz okazja do spotkania na żywo z różnymi egzotycznymi zwierzętami! Podczas wycieczki nie zabrakło głośnego czytania, pan Marcin w towarzystwie małych chomiczków przeczytał najmłodszym wiersz Jana Brzechwy pt. „Zoo”. Dziękujemy Serdecznie Pracownikom ZOO Marketu w Gorlicach za wspaniałe przyjęcie oraz ciekawą lekcję zoologii.