2014-06-13

ZA TWE DŁONIE TATO,
           CHCĘ DZIŚ
     PODZIĘKOWAĆ WAM"

Z nikim nie jest tak beztrosko i radośnie, jak z rodzicami. Z mamą i tatą można przemierzać świat i odkrywać nowe horyzonty. Nikt też lepiej nie pocieszy w chwilach smutku i nie przegoni strachów przed snem. Rodzice są najlepszymi powiernikami sekretów, kompanami i przyjaciółmi dla swych pociech, niezastąpionymi w każdej sytuacji. Za bezinteresowną miłość i opiekę dzieci z naszego przedszkola swym mamusiom i tatusiom dziękowały 29 maja, 4 i 12 czerwca podczas uroczystego Dnia Mamy i Taty. Przedszkolaki recytowały okolicznościowe wiersze, śpiewały piosenki o tematyce rodzinnej, prezentowały umiejętności taneczne i teatralne. Na twarzach rodziców gościł uśmiech oraz łzy wzruszenia. Dla takich chwil aż miło jest czekać cały rok na to wyjątkowe święto! Uroczystości przebiegały w miłej i ciepłej atmosferze, na pewno na długo zapadnią w pamięci dzieci i rodziców. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas.