2017-11-19
Międzyprzedszkolny Przegląd Recytatorski- „Witaminki, witaminki dla chłopczyka i dziewczynki”

16 listopada w Adasiowym Przedszkolu w Zespole Szkół Społecznych w Jaśle odbył się Międzyprzedszkolny Przegląd Recytatorski pt. „Witaminki, witaminki dla chłopczyka i dziewczynki”. Celem przeglądu było promowanie zdrowego stylu życia oraz zachęcanie dzieci do zjadania owoców i warzyw, w których znajduje się mnóstwo witamin. Nasze przedszkole reprezentowało 9 uczestników. Podczas prezentacji mogliśmy usłyszeć piękną recytację wierszy i rymowanek o owocach i warzywach. Wszyscy uczestnicy zostali zwycięzcami, otrzymali dyplomy i nagrody, które wręczyła pani dyrektor Marta Baran. Na zakończenie przeglądu uczestnicy zostali zaproszeni na poczęstunek, w który dominowały oczywiście smaczne i zdrowe przekąski! Dziękujemy organizatorom za zaproszenie!