2018-01-20
Gala Laureatów XXIII Konkursu „Na nutę kantyczek”

W sobotę 13 stycznia podczas Gali Laureatów Konkursu „Na nutę kantyczek” w Jasielskim Domu Kultury po raz XXIII zabrzmiały kolędy i pastorałki zarówno sprzed wieków, jak i te współczesne. Na scenie JDK zaprezentowali się wybrani przez jury laureaci grudniowych eliminacji. Nasze przedszkole reprezentował zespól „Bajkowe Nutki” w składzie: Zuzanna Sarna, Aleksandra Ropa, Alicja Kuźnar, Wiktoria Pyzocha, Lena Sułkowska, Emilia Pytlowany oraz Kornelia Gotfryd. Wypełniająca salę JDK po brzegi publiczność usłyszała najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki, we wspaniałym wykonaniu wszystkich nagrodzonych, a na zakończenie razem z nimi zaśpiewała, „Gdy się Chrystus rodzi”. GRATULUJEMY „Bajkowym Nutkom” fantastycznego występu!!! Rodzicom DZIĘKUJEMY za wsparcie organizacyjne podczas koncertu.