2014-08-04
Pies-najlepszy przyjaciel człowieka!-wizyta Bezy w naszym przedszkolu
4 sierpnia do naszego przedszkola przybył niezwykły gość – Beza, labrador maści biszkoptowej. Z niezwykłą radością powitał siedzące na dywanie dzieci, merdał ogonem na ich widok, chciał się bawić. Pani Monika, właścicielka pieska opowiedziała przedszkolakom jak należy dbać o czworonoga, karmić oraz przedstawiła kilka ciekawostek z zachowania i charakteru tego psiaka. Dzieci dowiedziały się, że labradory są: żywiołowe, lubią zabawy także z innymi psami; wytrzymałe, aktywne i silne, przywiązują się do swoich opiekunów; lubią pływanie i zabawy z dziećmi; mają silną potrzebę pracy z przewodnikiem. Na zakończenie zajęć dzieci mogły pogłaskać Bezę, najmłodsi śmiało stwierdzili, iż Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka! Wszyscy dobrze się bawili i trochę szkoda, że wizyta tak szybko się skończyła, na pewno na długo zostanie w pamięci przedszkolaków.