2018-05-31
II OSIEDLOWY DZIEŃ DZIECKA

W środę 30 maja na terenie placu zabaw przy ulicy Kochanowskiego odbył się II Osiedlowy Dzień Dziecka. Organizatorem spotkania była Spółdzielnia Mieszkaniowa Pax-Naftobudowa wspólnie z Bajkowym Prywatnym Przedszkolem w Jaśle. Na początku w ramach kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” Prezes Zarządu pan Artur Gomułka przeczytał najmłodszym wiersz Marcina Brykczyńskiego „O Prawach Dziecka”, następnie do wspólnej zabawy zaprosiły najmłodszych animatorki. Nie zabrakło tańców, konkursów z nagrodami oraz licznych zabaw sprawnościowych. Dużą atrakcją dla milusińskich była wizyta strażaków, policjantów, ratowników medycznych. Imprezie towarzyszyły występy solistów z Jasielskiego Domu Kultury, Młodzieżowej Orkiestry Dętej Prywatnej i Państwowej Szkoły Muzycznej w Jaśle. Dbając o dobrą kondycję najmłodszych na aerobik zaprosiła dzieci instruktorka fitness oraz cheerleaderki z Klubu Lady Gym. Zabawa była bardzo udana, o czym świadczyły zadowolone i uśmiechnięte twarze dzieci, ich rodziców, nauczycieli i organizatorów. Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Pikniku, a szczególnie sponsorom serdecznie Dziękujemy! Do zobaczenia za rok!

Alicja Kwilosz