2018-06-24
Nasze Przedszkole za swoją innowacyjność otrzymało Certyfikat PRZEDSZKOLA TALENTÓW!

Bajkowe Prywatne Przedszkole od początku swojej działalności realizuje i tworzy warunki do wszechstronnego rozwoju dzieci z ukierunkowaniem na rozwijanie ich potencjału intelektualnego, emocjonalnego, artystycznego. W pracy z dziećmi doskonalimy zdolności wokalne, aktorskie, recytatorskie, taneczne, plastyczne, literackie i prezentujemy je przed większą publicznością na uroczystościach przedszkolnych, konkursach, przeglądach i festiwalach. Uczymy kreatywności poprzez wskazywanie możliwości rozwoju i w poszukiwaniu różnorodnych rozwiązań. Dlatego też w roku szkolnym 2017/2018 przystąpiliśmy do Ogólnopolskiego Konkursu „Przedszkole Talentów" zorganizowanego przez Studium Prawa Europejskiego w Warszawie. Miło nam poinformować, że Nasz udział zaowocował otrzymaniem Certyfikatu "Przedszkole Talentów". Pracę nad konkursem koordynowała pani Joanna Źrebiec.