2018-06-27
Podziękowanie za udział w Akcji Laurka -,,Mamo! Tato! Kochasz? Zbadaj się!"

„Mamo! Tato! Kochasz? Zbadaj się!” to nazwa akcji skierowanej do podkarpackich przedszkoli, która miała na celu upowszechnienie korzystania z badań profilaktycznych. Do akcji zgłosiło się również nasze przedszkole. Organizatorem akcji była Elżbieta Łukacijewska, poseł do Parlamentu Europejskiego . Projekt miał na celu upowszechnienie korzystania z badań profilaktycznych wśród rodziców przedszkolaków. Zgodnie z założeniami akcji dzieci z naszej placówki wykonały laurki, które miały za zadanie przypominać mamusiom i tatusiom o konieczności wykonywania badań profilaktycznych. Ponadto w maju odbyły się cykliczne zajęcia na temat zdrowia. Chrońmy to, co najcenniejsze. Pamiętajmy, że zdrowi rodzice, to szczęśliwi rodzice, a dzięki nim szczęśliwe dzieci!